Najwydajniejszy system bigująco-składający od Akonda w warszawskim Studio Mirage

 creaseMaster baum

"Satysfakcja klienta to nasz cel" – tak brzmi motto firmy Studio Mirage (www.studiomirage.pl). Najlepsi specjaliści  oraz maszyny o wysokim standardzie dbają aby zlecane prace były najwyższej jakości. Drukarnia pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie – HP Indigo oraz Presstec.
Studio Mirage potrzebowało wydajnego systemu do składania ulotek o wysokiej gramaturze bez eketku pękania papieru.
Akonda zaproponowała rozwiązanie w oparciu o linię składającą się z bigówki automatycznej GraphicWhizard CreaseMaster PLUS oraz falcerki Baum 714 XLT. Linia umożliwia składanie ulotek o gramaturze nawet do 300g/m2. Dodatkowo w jednym przebiegu możliwe jest wykonanie do 10 big w obu kierunkach (jak do okładek w oprawie miękkiej).
W Studio Mirage został zainstalowany pierwszy w Polsce moduł do wymiany listew bigujących oraz perforujących. Teraz możliwe jest wykonanie również do 10 perforacji w jednym przebiegu (listwy perforacyjne są wymienialne i można je przycinać do dowolnej szerokości uzyskując efekt perforacji częściowej). W połączeniu z krążkowym perforatorem fragmentarycznym możliwe jest wykonanie perforacji pocztówki na ulotce czy wyrywalnych kuponów na plakacie w jednym przebiegu.
 
Moduł wymiany listwy perforującej jest dostępny w nowych urządzeniach GraphicWhizard, można również go zainstalować w pracujących maszynach. 
Jest to kolejna udana instalacja systemu bigującego przez firmę Akonda.

Specyfikacja produktu.

projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl