Instalacja numeratora GW8000P w Drukarni Totem

Czas to pieniądz  o tym przekonała się również Szczecińska drukarnia Totem Group.

Numerowanie zleconych prac była dla firmy problemem pomoc innych firm oraz wykonywanie tej czynności ręcznie było czasochłonne oraz kłopotliwe dla normalnego funkcjonowania drukarni.

Firma Akonda  oficjalny przedstawiciel Graphic Whizard z siedzibą w Piasecznie rozwiązała problem w Totem Group  w październiku br. dokonała instalacji Numeratora GW8000P oraz poprowadziła szkolenie z obsługi.

Kanadyjskie urządzenie z podciśnieniowym pobieraniem nie tylko przyspieszyło oraz zwiększyło wydajność, ale umożliwiło pracę z róznymi gramaturami papieru.
2 solidne głowice, z możliwością zwiększenia ich ilości do 4-ech realizują 200 numerów na arkusz, w przypadku dołożenia głowic otrzymujemy 400 rekordów, a do tego mamy gwarancję wyraźnych numerów, możliwość numerowania okładek oraz współpracy na lata  głowice urządzenia GW8000P są bardzo trwałe.
 
Z Numeratorem GW8000P bez problemu wykonamy pracę na papierach kredowych dzięki szybkoschnącemu tuszowi tak więc bloczki samokopiujące, bilety, karty członkowskie oraz wiele więcej materiałów otrzymujemy w lepszej jakości.

Jest to już kolejne wdrożenie numeratora Graphic Whizard przez firmę Akonda w tym roku w Polsce

 

 

projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl