MAJóWKA Z AKONDA - DNI OTWARE

 

 

Chcąc dostarczyć Państwu najnowsze informacje z rynku maszyn i systemów introligatorskich nasza firma organizuje Dni Otwarte pod hasłem Majówka z AKONDA, które odbędą się 6 i 7 maja br. w siedzibie w podwarszawskim Piasecznie przy ulicy Geodetów 176. Podczas dwóch dni będą mięli Państwo niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszymi maszynami i systemami introligatorskimi zgromadzonymi w jednym miejscu. Nasza Majówka, to także okazja do uzyskania wyczerpujących informacji na temat urządzeń usprawniających i obniżających koszt procesów introligatorskich, zadania wszystkich nurtujących Państwa pytań odnośnie prezentowanych przez nasz maszyn oraz do wymiany swoich doświadczeń i spostrzeżeń.

 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy prezentację licznych nowości rynku maszyn i systemów introligatorskich.
linia bigująco-falująca

Najwydajniejsza linia bigująco-falująca firmy GraphicWhizard. Automatycznie składa ulotki nawet do 300g/m² bez pękania papieru!

 

foliarka przemysłowaPrzemysłowe foliarki CTL - SS - 550 oraz CTL – SS 800. Półautomatyczne, są idealne zarówno do drukarni cyfrowej, jak i offsetowej.

 

 

system broszurujący duplo

Modułowe systemy broszurujące Duplo.oklejarka


Oklejarki do oprawy miękkiej. Oklejanie klejem hot-melt. Automatyczne i ręczne podawanie okładek

 

bigówka crease master plus

Bigówka CreaseMaster PLUS. Z innowacyjnym modułem perforacji fragmentarycznej rolkowej oraz uderzeniowej.

 

                   falcerka

 

Produkcyjne falcerki Baum do formatu B3.

 

numerator Gw

 

Numeratory GraphicWhizard

 

 

          wycinarka wizytówek ZIP 21

 

Wycinarki wizytówek i pocztówek, które usprawniają pracę każdej firmy.

 

gilotyny elektryczne

                    Gilotyny elektryczne                  

 

 

 

 

Dni Otwarte to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi technologiami i maszynami dlatego pragniemy serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkiem urządzeń poligraficznych a w szczególności tych, dla których liczy się szybkość, efektywność i oszczędność.

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas prezentacje spełnią Państwa oczekiwania a Dni Otwarte w naszej firmie staną się tradycją.

Pragniemy również zachęcić Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, dostępną na naszej stronie internetowej oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego www.akonda.pl/dniotwarte.

 

projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl