ZIP-21C

 

Najnowsza wycinarka wizytówek  Zip-21C jest zmodernizowaną wersją modelu Zip-21, zaprojektowanego w celu wycinania wizytówek, kart do gry, kuponów, pocztówek, zaproszeń i zdjęć.

 

Cechy Zip21C:


  • Prędkość: 17 280 wizytówek /h.

  • Podstawa magazynująca nieużytki.

  • Posiada czytnik znacznika miejsca cięcia(tzw. „cutting mark”), dzięki temu pozwala na odczytanie wydrukowanego znacznika i rozpoczęcie cięcia dokładnie w tym miejscu – neutralizuje dzięki temu problemy z „rzucaniem” wydruków przez drukarki cyfrowe.

  • Kontrola za pomocą panelu dotykowego.

  • Pamięć do 999 prac.

 

 

 

ZIP 21C realizuje swoje wycięcia poprzez opuszczenie zaprogramowanej gilotyny oraz poprzeczne rozcięcie nożami krążkowymi do żądanego formatu. Ustawienia noży krążkowych odbywa się manualnie. Nieznaczne korekty ustawień można również realizować poprzez zmianę położenia podajnika (regulacja lewo-prawo). Przestawienie formatu nie zajmuje więcej niż 5 minut. Dzięki tak przemyślnie skonstruowanego dwuetapowego systemu cięcia urządzenie pozwala na wytwarzanie dużych ilości produktu (od 21 do 24 wizytówek) w jednym przejściu.

 

 


Szczególnie przydatną funkcją panelu dotykowego, jest opcja zliczania partii, która umożliwia dostosowywanie szybkości pracy urządzenia do różnego rodzaju prac, szczególnie wykorzystujących papier wymagający delikatnej obróbki. Zastosowanie Zip-21C i zwykłej drukarki cyfrowej umożliwia szybką i łatwą produkcję  dużych ilości wizytówek i innych materiałów wymagających drukowanie kilku użytków na jednej stronie.

Zip-21C jest najszybszą w swojej klasie wycinarką stworzoną przez firmę Caslon. Umożliwia produkuję nawet do 288 wizytówek na minutę (17 280 na godzinę)

 

Specyfikacja

 

Wymiary urządzenia

103 x 51 x 127 (wysokość) cm

Waga urządzenia

75 kg

Pamięć urządzenia

999

Zasilanie

220 V

Maksymalne wymiary arkusza

320mm x nieograniczony

Prędkość (21 wizytówek na A3)

228 wizytówek na minutę (17 280/ na godzinę)

Maksymalna gramatura

350 g/m²

Minimalny rozmiar użytku

40 x 45 mm

Maksymalny rozmiar użytku

300 x 230 mm

Pojemność podajnika

500 mm

Minimalny odstęp cięć gilotyny

2 mm

Dokładność cięcia

0.1 mm

 

projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl