rema 2012

 

Akonda zaprezentowała swoją ofertę maszyn introligatorskich i uszlachetniających podczas targów reklamowo-poligraficznych RemaDays. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy niewielką półautomatyczną oklejarkę klejącą PUR - Tacho-P 5500PUR. Urządzenie pozwala na wykonanie do 200 opraw w godzinę, dzięki zastosowaniu kleju PUR można oprawiac papier nawet 300g/m2, oprawy są bardzo wytrzymałe i elastyczne - a po otwarciu leżą płasko. Jest to doskonałe rozwiązanie do fotoalbumów i trudniejszych opraw. Premierę miała również  również złociarka cyfrowa ADL-330 - pierwsze urządzenie które pozwala na złocenie odbitek bezpośrednio z pliku, już od jednej sztuki! W urządzeniu stosowane są standardowe folie hot stampingowe. 
Bardzo dużym uznaniem wsród klientów cieszą się aplowe lakierówki UV, zaprezentowany model Champion LSGC-380 doskonale współpracuje z drukami z maszyn cyfrowych jak i offsetowych - dostępny jest w formatach B3 i B2. 
Prezentowaliśmy również bigówki z podajnikiem automatycznym z możliwością rozbudowy do bigówko-składarki; oklejarki z klejem hot-melt, frezowaniem i klejeniem bocznym; gilotyny do 52 cm z napędem elektrycznym i hydraulicznym; laminatory do druków cyfrowych; maszyny sitodrukowe które w połączeniu z lakierówką UV można wykorzystywac do lakierowania punktowego. 
Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska - do zobaczenia wkrótce. 
dumor scc
projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl