Archiwum newsów

Maszyny do oprawy twardej foto albumów, profesjonalne sitodrukarki i oklejarki można obejrzeć na żywo m. in. na imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą, w których uczestniczymy. Odwiedzający mogą liczyć na rabaty i promocje związane z naszą obecnością na imprezach targowych i premiery najnowszych urządzeń w naszym portfolio.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym archiwum newsów.

 • dodane : 2017 - 10 - 23 Spotkajmy się w Sopocie - 26 i 27.10 Sprawdź w jaki sposób przyśpieszyć swoją produkcję. Zobacz złocenie, srebrzenie, imitację lakieru UV na druku cyfrowym z foliarki Qtopic 380.
 • dodane : 2017 - 10 - 05 Jak przygotować złocenie, srebrzenie i inne efekty uszlachetniania druku cyfrowego na które czekają Twoi klienci Zobacz jak przygotować się do realizacji prac z nakładaniem folii złotej, srebrnej, holograficznej, wybłyszczającej.
 • dodane : 2017 - 09 - 28 Najnowocześniejszy system do klejenia kalendarzy w Drukarni Wieland W po­ło­wie wrze­śnia fir­ma Akon­da za­in­sta­lo­wa­ła w po­zna­ńskiej Dru­kar­ni Wie­land in­no­wa­cyj­ne urządze­nie do kle­je­nia ka­len­da­rzy Ca­l-One.
 • dodane : 2017 - 09 - 26 10 powodów, dla których powinieneś rozważyć instalacje wycinarki Dumor SCC w swojej drukarni 10 argumentów, które warto rozważyć przy inwestycji w nowy sprzęt introligatorski.
 • dodane : 2017 - 09 - 24 Spotkajmy się w Rzeszowie - 19.10 Sprawdź w jaki sposób przyśpieszyć swoją produkcję. Zobacz złocenie, srebrzenie, imitację lakieru UV na druku cyfrowym z foliarki Qtopic 380.
 • dodane : 2017 - 09 - 22 Nowoczesna introligatornia w drukarni cyfrowej – część I – zlecenia standardowe, nietypowe i od ręki obsługiwane przez kombajn introligatorski Dumor SCC Jak usprawnić pracę ze zleceniami nietypowymi, typowymi i od ręki przy wykorzystaniu kombajnu intoligatorskiego Dumor SCC
 • dodane : 2017 - 09 - 04 Akonda na Festiwalu Marketingu – nowoczesna introligatornia Kolejny Festiwal Marketingu w Warszawie przed nami, 13 i 14 września nastąpi świetna okazja, aby się spotkać i porozmawiać o rozwoju introligatorni w Twojej drukarni. Każdego dnia stajesz przed nowymi wyzwaniami w obliczu coraz bardziej wymagającego rynku, sprawdź w jaki sposób rozwiązania dostarczane przez Akonda pomogą w ....
 • dodane : 2017 - 08 - 10 Dumor SCC - istotne wsparcie w zleceniach nietypowych, standardowych i "od ręki" Sprawdź jak kombajny introligatorskie wyposażone w wycinanie, rozcinania, bigowanie i perforację pomogą Ci w realizacji zleceń - nietypowych; standardowych oraz "na już/od ręki".
 • dodane : 2017 - 08 - 07 Zaufanie buduje się latami – oklejarka PUR Pfi2000 w Euro-druk od Akonda W lipcu 2017 zespół Akonda, dostarczył kolejną maszynę do Euro-Druk – oklejarkę Pfi 2000 PUR. Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnym klejownikiem na specjalne naboje PUR – hermetycznie zamknięty klej nie jest narażony na działanie wilgoci, dzięki czemu czas pomiędzy kolejnymi pracami został wydłużony z kilkunastu godzin nawet do 7 dni bez czyszczenia maszyny.
 • dodane : 2017 - 07 - 17 GMP Qtopic i Dumor SCC - prezentacja w Krakowie w czwartek 20.06 Sprawdź możliwości rodziny wycinarek Dumor - SCC i SCC Mini
 • dodane : 2017 - 05 - 17 Rodzina kombajnów introligatorskich Dumor SCC w akcji! Sprawdź możliwości rodziny wycinarek Dumor - SCC i SCC Mini
 • dodane : 2017 - 03 - 27 Perfekcyjne rezultaty złocenia i foliowania wydruków cyfrowych z foliarki GMP Qtopic 380 GMP Qtopic 380 jest foliarką która doskonale wpisuje się w środowisko druku cyfrowego. Dowiodły tego liczne instalacje w drukarniach w całej Polsce na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.
 • dodane : 2017 - 03 - 26 Facebook Akonda Zobacz najciekawsze aktualności na Facebook https://www.facebook.com/akondasc/
 • dodane : 2017 - 02 - 02 Akonda na RemaDays Czy chcesz się dowiedzieć jak usprawnić foliowanie małego i wielkiego-formatu; - jak zarabiać na wizytówkach więcej; - jak złocić wydruki cyfrowe; - jak przyśpieszyć realizację procesówl introligatorskich; Opowiemy Ci o tym na targach RemaDays
 • dodane : 2016 - 12 - 22 Nowa strategia C.P. Bourg z nowym partnerem w Polsce – Akonda W październiku 2016 Akonda podpisała umowę dystrybucyjną z belgijskim producentem systemów broszurujących i oklejarek C.P. Bourg w siedzibie w Ottignies. Jest to związane z nową filozofią marki która powstała wraz ze zmieniającymi się realiami funkcjonowania branży poligraficznej. Nowa strategia zakłada praktycznie całkowitą koncentrację na rynku cyfrowym i tym samym obie firmy otwierają nowe możliwości w zakresie dostarczania rozwiązań in-line / off-line / near-line (obok linii) do polskich firm.
 • dodane : 2016 - 10 - 18 NOWOŚĆ - złociarka Unifoilprinter - drukuj folią metalizowaną jak na zwykłej drukarce Prezentujemy nowe rozwiązanie pozwalające drukować na papierze, plastiku, skórze, okleinach introligatorskich przy wykorzystaniu folii metalizowanych bezpośrednio z komputera !
 • dodane : 2016 - 08 - 29 Festiwal Druku - EXPO XXI - Warszawa - 7-8.09.2016 Zapraszamy na największą imprezę branżową tej jesieni - 7-8 września 2016. Na targach będą mieli Państwo okazję zobaczyć wiele naszych rozwiązań - innowacyjne urządzenie do złocenia folią; kombajn introligatorski - bigówko-wycinarko-perforator, zestawy sprzętu Fastbind, gilotyny, lamiantory, niezwykle prostą w obsłudze bigówko - falcerkę
 • dodane : 2016 - 05 - 08 Partnerzy Akonda na Drupa Będzie nas miło Państwa gościć na stoiskach naszych partnerów podczas targów Drupa. Nasz zespół handlowy będzie obecny przez cały okres targów. Nasi dostawcy - Dumor, Fastbind, Tauler, ASL, Duplo, Papercounter, Rhin-o-tuff, Caslon - zaprezentują nowe rozwiązania jeszcze bardziej usprawniające i przyśpieszające pracę Państwa w Państwa drukarni.
 • dodane : 2016 - 03 - 18 Zaproszenie na konferencję “Przyszłość poligrafii – walka jakości z ceną” Konferencja “Przyszłość poligrafii – walka jakości z ceną” to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie poligrafi w tym roku. Jest to już czwarta edycja konferencji współorganizowanych przez Akonda.
 • dodane : 2016 - 03 - 03 Największy i najnowszy w Polsce system Duplo zakontraktowany podczas RemaDays Innowacyjne rozwiązanie do szycia na tzw. siodle znalazło pierwszych nabywców podczas targów RemaDays w Warszawie.
 • dodane : 2015 - 12 - 22 Partner Godny Polecenia Akonda została uhonorowana tytułem Partnera Godnego Polecenia programu Polska Przedsiębiorczość.
 • dodane : 2015 - 11 - 16 Innowacyjne procesy w drukarni cyfrowej Akonda zaprasza na Dni Otwarte do Warszawy - 17.11.15 i Katowic 1.12.15. Zaprezentujemy urządzenia niezbędne do pracy w każdej drukarni cyfrowej i offsetowej.
 • dodane : 2015 - 10 - 20 Akonda z Duplo w GS Media Priorytetem drukarni GS Media z Wrocławia jest szybki, tani i wysokojakościowy druk i ten kierunek firma realizuje od lat, opierając swoją działalność na innowacyjnych maszynach cyfrowych. Aby jednak kompleksowa realizacja zlecenia przebiegała tu sprawnie, drukarnia musiała jakiś czas temu pomyśleć o wyposażeniu swojej introligatorni.
 • dodane : 2015 - 02 - 01 Akonda na targach RemaDays 2015 - 4G13 Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów RemaDays w Warszawie - 4G13. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć nasze maszyny : nowe modele programowalnych, elektrycznych gilotyn o szerkości 46 cm z obsługą w języku polskim gilotyny hydrauliczne rozbudowywalną bigówkę DigiCreaser37 - możliwość rozbudowy o podajnik automatyczny i o falcerkę nożową maszynę sitodrukową do lakierowania wybiórczego foliarkę Chico z pneumatycznym dociskiem, zakładką i separacją akruszy
 • dodane : 2015 - 01 - 12 Szukasz finansowania maszyn - zapytaj swój Urząd Pracy o dotację na utworzenie stanowiska pracy Wyposaż swoją introligatornię od A do Z. Zobacz co możesz zyskać dzięki prostej w rozliczeniu dotacji z urzędu pracy! Przygotowaliśmy specjalne promocyjne zestawy z gratisami.
 • dodane : 2014 - 09 - 08 Akonda na Festiwalu Marketingu 10-11.09.2014 Znasz problemy z klejeniem opraw z wkładem z papieru powyżej 150g/m2 ? Chcesz zobaczyć dedykowane rozwiązania introligatorskie dla drukarni cyfrowej i offsetowej? Zapraszamy – Festiwal Marketingu - stoisko H10 – Warszawa EXPO XXI – ul .Prądzyńskiego – 10-11.09.2014 od 10.00 do 17.00.
 • dodane : 2014 - 07 - 08 Druga edycja Roadshow - Łódź, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz. Zapraszamy na wakacyjne Roadshow - w sześciu miastach: Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa - zaprezentujemy najnowszą oklejarkę FASTBIND PUR, półautomatyczne bigówki i nowy model gilotyny SuperCut 46.
 • dodane : 2014 - 07 - 01 Pierwsza w Polsce oklejarka PUR Fastbind Pierwsza w Polsce maszyna FASTBIND na klej PUR. Po długim okresie przygotowań mamy przyjemność zaprezentować Państwu oklejarkę fińskiego producenta FASTBIND na klej PUR i standardowy Hot-melt. Oklejarka pozwoli na realizację opraw twardych, miękkich, fotoalbumów, bloczków. Klej PUR to: -klejenie wysokich gramatur (nawet 300g/m2) - klejenie papieru laminowanego i lakierowanego oraz fotograficznego -wysoka otwieralność - książka leży płasko -duża odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Maszyna pozwala na pracę z dwoma rodzajami kleju - PUR i standardowy Hot-melt (EVA)
 • dodane : 2014 - 03 - 18 Specjalne oferty partnerów na IPEX Partnerzy Akonda zapraszają na targi IPEX do Londynu - od 24 do 29.03. - Fastbind - stoisko N3-D251 - sprzęt do nisko-nakładowej oprawy twardej i miękkiej. Zapytaj nas o specjalne rabaty targowe - nawet nie będąc na targach - ale koniecznie w tygodniu 24-29.03.14 - GraphicWhizard - N3-D280 - zaprezentuje bigówki CreaseMaster w linii z falcerką, numerator GW8000 oraz lakierówki UV - XDC
 • dodane : 2014 - 02 - 09 Akonda po targach RemaDays w Warszawie W lutym Akonda już po raz czwarty brała udział jako wystawca w targach RemaDays. Akonda zaprezentowała wiele nowych rozwiązań od swoich koreańskich i fińskich dostawców. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się nowa maszyna do lakierowania aplowego z 6 rodzajami wałków teksturujących. Dzięki wałkom można uzyskać efekty różnych tkanin czy skóry, możliwe jest oczywiście lakierowanie na gładko mat i błysk. Prezentowana była maszyna w formacie B2, istnieje również model B3 oraz B1 z podawaniem ręcznym i automatycznym. Zaprezentowana foliarka Chico do szerokości 330 mm z automatyczną zakładką oraz sepraracją i dociskiem pneumatycznym wzbudziła zainteresowanie wśród drukarzy cyfrowych. Akonda zaprezentowała również zestawy do produkcji opraw miękkich i twardych Fastbind, którego jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za ciekawe rozmowy przy maszynach.
 • dodane : 2014 - 02 - 03 Akonda na targach RemaDays 2014 - 5-7.02 - Warszawa Zapraszamy na targi RemaDays do Warszawy - hala Expo XXI - zaprezentujemy nowości - foliarkę półautomatyczną do szerokości 35cm z automatyczną zakładką, lamiantor 160cm, lakierówkę UV z wymiennymi wałkami tekstutującymi.
 • dodane : 2013 - 08 - 27 Akonda na Festiwalu Marketingu w Warszawie 9-10.09.13 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Festiwalu Marketingu, który odbędzie się w Warszawie 9-10.09 w hali Expo XXI. Wstęp jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.festiwalmarketingu.pl. Zaprezentujemy maszyny do oprawy foto-albumów i oprawy twardej, bigówki, maszyny wycinające.
 • dodane : 2013 - 06 - 11 Fastbind w ofercie Akonda Akonda została przedstawicielem marki Fastbind w Polsce. Fastbind to fińska marka oferująca rozwiązania do wykonywania opraw miękkich, twardych oraz foto-książek.
 • dodane : 2013 - 05 - 14 Poligrafia 2013 w Poznaniu już za kilka dni... Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność zaprezenotować Państwu naszą ofertę na Poznańskich targach Poligrafia 2013 w dniach 21-24.05.2013. Stoisko nr 164, Pawilon 5 - parter. Na naszym stoisku będziemy mieli okazję zaprezentować premierowo - maszyny do nisko-nakładowej produkcji opraw miękkich i twardych FASTBIND - Akonda została oficjalnym dystrybutorem tej marki w Polsce - maszyny do średnio-nakładowej produkcji opraw twardych włoskiego producenta ZECHINI - maszyny do perforacji (pod kalendarze, notesy) amerykańskiego producenta RHIN-O-TUFF. Po raz drugi w Polsce zaprezentujemy maszyny do bigowania i składania marki GRAPHIC WHIZARD. Preznentowane będą również znane rozwiązania do foliowania, lakierowania, oklejania książęk klejem hot-melt i PUR, cięcia papieru, wizytówek. Na targi przygotowaliśmy specjalne oferty na nasze maszyny. Zapraszamy.
 • dodane : 2013 - 05 - 07 Nowe PERFORATORY w ofercie - Rhin-o-tuff Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą amerykańskich Perforatorów do : - kalendarzy; -opraw spiralowych; -opraw nakręcanych.
 • dodane : 2013 - 04 - 05 Nowa seria produktów - maszyny dedykowane HP Indigo Nowa kategoria w ofercie - maszyny dedykowane dla użytkowników HP Indigo.
 • dodane : 2013 - 01 - 31 Zapraszamy na Rema Days 2013 ! Podczas targów zaprezentujemy maszyny introligatorskie dla nowoczesnej drukarni cyfrowej, które ułatwią, przyśpieszą i zautomatyzują Państwa pracę. Każde urządzenie będzie można zobaczyć w pracy, a specjalnie na targi przygotowoliśmy MEGA PROMOCJĘ na najpopularniejsze urządznia. Co będzie można zobaczyć: gilotyny oklejarki do opraw miękkich bigówki automatyczne i półautomatyczne bigówko-składarki składają do 400 g/m2 !! wycinarki lakierówki UV do lakierowania całościowego Zapraszamy na targi RemaDays do Warszawy - 6-8.02 - nasze stoisko znajduje się w hali 4, numer 4G13. Aby ułatwić Państwu trafienie na nasze stoisko pod sufitem zamontujemy wielki balon, który jest również widoczny na zdjęciu. Do zobaczenia !
 • dodane : 2012 - 09 - 22 Szansa na zobaczenie urządzeń Akonda w Łodzi - Dni otwarte 26-28.09.12 w firmie Digicom Akonda wraz z partnerami zaprasza na dni otwarte firmy Digicom w Zgierzu przy ul. Łęczyckiej 55 w dniach 26,27,28.09, będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w zabawie w fantastycznej atmosferze, będzie czekać kiełbaska z grilla, zimne piwo a jako pamiątka wręczymy fotoksiążkę z Państwa zdjęciami przy zabytkowym Fordzie Mustangu z 1969r. Akonda zaprezentuje swoje rozwiązania introligatorskie: oklejarki PUR i hot melt do oprawy miękkiej bigówki półautomatyczne i automatyczne z możliwością wykonywania bigów w przeciwnych kierunkach laminatory lakierówkę UV w zestawieniu z maszyną drukującą Develop gilotyny elektryczne perforator do produkcji kalendarzy
 • dodane : 2012 - 03 - 29 Partnerzy Akonda na targach Drupa
 • dodane : 2012 - 03 - 29 Jesteśmy bliżej Państwa - oddział Południe Otworzyliśmy dla Państwa oddział w Tychach, obsługujący całe Południe Polski. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem - poludnie@akonda.pl , 796 44 28 28.
 • dodane : 2012 - 02 - 08 Dni otwarte AKONDA i Ben Develop w Sosnowcu
 • dodane : 2012 - 01 - 23 Akonda na Remadays 2012 Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów RemaDays. Były to bardzo pracowite 3 dni w trakcie których zaprezentowaliśmy nasze nowe, ciekawe rozwiązania. Oklejarkę PUR, złociarkę cyfrową, lakierówkę UV>
 • dodane : 2011 - 12 - 27 Pierwsze oklejarki PUR w przystępnej cenie w ofercie Niebawem w ofercie zaprezentujemy półautomatyczne oklejarki do oprawy miękkiej z klejem PUR. Już teraz zapytaj o szczegóły!
 • dodane : 2011 - 11 - 04 Nowy katalog "introligatornia na cyfrowo"
 • dodane : 2011 - 07 - 11 Lakierówka UV w Studio Supra
 • dodane : 2011 - 04 - 18 Targi Poligrafia 2011 zakończone sukcesem!
 • dodane : 2011 - 03 - 14 Nowe lakierówki UV - idealne dla wydruków cyfrowych i offsetowych Kanadyjski producent GraphicWhizard przedstawia nowe lakierówki UV - małe, kompaktowe urządzenie, które doskonale zabezpiecza wydruki. Jest to doskonała alternatywa do foliarek i laminatorów.
 • dodane : 2011 - 03 - 14 Poligrafia 2011 - Poznań Zapraszamy na największe targi branżowe Poligrafia 2011, które odbędą się w Poznaniu 12-15 kwietnia 2011.
 • dodane : 2010 - 10 - 15 Dni Otwarte
 • dodane : 2010 - 08 - 26 AKONDA zaprasza na Taropak
 • dodane : 2010 - 06 - 16 Automatyczne foliarki GMP dostępne w formatach B2 i B1 z innowacyjnym indukcyjnym cylindrem grzejnym.
 • dodane : 2010 - 05 - 10 Nowe koreańskie lakierówki w ofercie Prezentujemy nowe lakierówki DigiCoater- pracują zarówno z wydrukami z maszyn cyfrowych (HP Indigo, Xerox, KonicaMinolta) jak i offsetowymi
 • dodane : 2010 - 04 - 21 Majówka z AKONDA - Dni Otwarte Chcąc dostarczyć Państwu najnowsze informacje z rynku maszyn i systemów introligatorskich nasza firma organizuje Dni Otwarte pod hasłem Majówka z AKONDA, które odbędą się 6 i 7 maja br. w siedzibie w podwarszawskim Piasecznie przy ulicy Geodetów 176.
 • dodane : 2010 - 03 - 09 Kolejna udana instalacja linii bigująco-falcującej Instalacja lini bigująco-falcującej w lubelskiej drukarni ALF-GRAF
 • dodane : 2010 - 02 - 01 System bigująco-falcujący w Studio Mirage Bigowanie, perforacja i składanie w jednej linii.
 • dodane : 2010 - 01 - 04 Nowa strona internetowa. Witamy na naszej nowej stronie internetowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 • dodane : 2009 - 11 - 23 Numerator GW8000P w drukarni Totem W październiku 2009 w szczecińskiej drukarni Totem zainstalowany został numerator. Jest to już kolejna instalacja numeratora w tym roku.
 • dodane : 2009 - 11 - 23 Najnowszy produkt: GraphicWhizard VividCoater Kompaktowa lakierówka UV do lakierowania całościowego/aplowego.
projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl | wsparcie IT: malal.pl